Szerző Téma: jelentkezés  (Megtekintve 2297 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

hifimumus

• Vendég
jelentkezés
« Dátum: Május 17, 2020, 07:26:08 pm »
Sziasztok!
Átlag játékosként kereslek titeket.
https://hu.wot-life.com/eu/player/hifimumus-516748148/
22db T10 a garázsban(t62a megvehető)
A statom nem túl fényes,mivel minden tankot stocktól játszom és freexp-t és aranyskulót ritkán használok (csak a múlt cw miat a SuperConq kihúzása volt ezalól kivétel).
Klántag vagyok,de szeretnék a basic frontnál tovább is jutni. Erre nem látok lehetőséget a mostani helyen. Hazudnék,ha nem volna célom,hogy reward tankot szerezzek(csak a t23e3 sikerült legutóbb).
40éves fejjel már nem vagyok heves(az odavissza tiszteletnálam az alap). Realista vagyok, vteps a nálam jobbak helye. Viszont a vt3psnek hasznos tagja lehetnék a következő eventen.

04ahgy

• Henesszi Lüszi
  • Hero Member
  • *
    • Profil megtekintése
Re:jelentkezés
« Válasz #1 Dátum: Május 20, 2020, 01:57:07 pm »
Sziasztok!
Átlag játékosként kereslek titeket.
https://hu.wot-life.com/eu/player/hifimumus-516748148/
22db T10 a garázsban(t62a megvehető)
A statom nem túl fényes,mivel minden tankot stocktól játszom és freexp-t és aranyskulót ritkán használok (csak a múlt cw miat a SuperConq kihúzása volt ezalól kivétel).
Klántag vagyok,de szeretnék a basic frontnál tovább is jutni. Erre nem látok lehetőséget a mostani helyen. Hazudnék,ha nem volna célom,hogy reward tankot szerezzek(csak a t23e3 sikerült legutóbb).
40éves fejjel már nem vagyok heves(az odavissza tiszteletnálam az alap). Realista vagyok, vteps a nálam jobbak helye. Viszont a vt3psnek hasznos tagja lehetnék a következő eventen.

Szia!

Köszönjük szépen a jelentkezésed. A VTEPS-be valóban jóval magasabbak a felvételi követelmények. A VT3PS-be is egy hajszálnyival, azonban itt nem nagy esetedben az eltérés. Javaslok TS-en egy beszélgetést doki333 vagy cseboka játékossal.
Ha ez nem lenne eredményes, még ott a V7EPS és a VTE9S is, mint alternatíva, de a V7EPS követelményszintjével is lehet még probléma, nem tudom, konkrétan mit várnak el.

HGyu