Szerző Téma: Jelentkezés a klánba  (Megtekintve 163 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Papp János

• Vendég
Jelentkezés a klánba
« Dátum: Szeptember 14, 2017, 10:30:18 pm »
Hello a nevem: S3ALCombo!
Elnézést hogy a nevem nem írtam a helyére de sajnos hibát írt...Aktivan játszom minden napi 19:00-00:00 Ig elérhető vagyok.A ts nem okoz gondot a játékközben sőt szeretek játék közbe és játékon kivül is fent lenni beszélgetni!Aktivan ESL-ezek és FaceIT-zek!Sok klánban voltam FC köztük sikeresen mondhatom 4 event tankot sikerült FC-ként szereznem a csapataimnak.Szerintem azt a kérdést hogy akarok-e irányito lenni meg válaszoltam Igen szeretnék itt is FC lenni ehhez pedig dolgozni fogok.Hát mivel nem új klán már ismertem... De egy barátom régi klántársam ajánlotta hogy jöjjek ide Liv2001 elégé befolyásol de ezt nem bánom meg hogy jelentkezem.Igen rendszeresen használom a Prémium dolgokat az ESL-ből befolyó gold alapján. Hát hogy számithatok-e rám aktivan persze ez nem is kérdés bármikor itt tudok lenni amikor csak kéritek persze ha írányitó lennék ez még ennyire se lenne kérdés. Én a VTEPS klánba jelentkezném az accountomon még kevés a X-szintű jármű jelen esettben csak 2 de a 3. már félúton van! Meg sporolom a kedves toborzó idejét ugy hogy adok egy WOT-LIFE linket az accountomról https://hu.wot-life.com/eu/player/S3ALCombo-533141137/ Várom a választ akár itt akár ingamebe!

GepardGM6

• A Pörköltember!
  • Epic Member
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezés a klánba
« Válasz #1 Dátum: Szeptember 15, 2017, 06:05:28 am »
Szia!

Köszönjük jelentkezésedet keress TS-en a váróba 20 óra után