Szerző Téma: jelentkezés klánotokba  (Megtekintve 405 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

royalvodka17

• Vendég
jelentkezés klánotokba
« Dátum: Január 02, 2015, 02:13:38 pm »
1.   Milyen időszakban szoktál játszani? (Lehetőleg minél pontosabban) : Postás vagyok szal. minden délután fent vagyok minden nap hétvégék szabadok

2.   Okoz-e problémát játék közben a TS folyamatos használata?Egyáltalán nem, most is fel van telepítve, ill. használatban

3.   Voltál már ESL-en, esetleg más tournamenten? Érdekelne-e az E-sport világa?Sajnos még nem :(

4.   Voltál-e már században, esetleg cw-n? Voltam nem egyszer t110e4-el obj140-el az 50b-vel még nem

5.   Vezényeltél-e már csatát, illetve van-e kedved kipróbálni magad egy csapat élén?Nem volt még rá lehetőségem

6.   Honnan hallottál a klánunkról? Ki ajánlotta a klánunkat? (ha van ilyen)Normál csatákban láttam a klán nevet és nagyon korektek voltak a játékosok ill, impozáns a weboldal is

7.   Tervezel/van-e prémium tankod, prémium előfizetésed?Prém fiók nélkül nem játszok, Prém tankok: SzuperPörkölt, t34-3, e25

8.   Számíthatunk-e az aktív részvételedre esténként a CW csatákban? Természetesen ha a család is engedi :)

9.   Melyik klánba jelentkezel? VT3PS

Read more: http://vteps.hu/toborzas.html#ixzz3NfXkFytI

Sidious

• FőCsupi
  • Vezetőség
  • Epic Member
  • *
  • Commander
    • Profil megtekintése
Re:jelentkezés klánotokba
« Válasz #1 Dátum: Január 02, 2015, 08:44:32 pm »
Játékban megbeszélve. Sajnos nem tudunk felvenni, mert nem felelsz meg a felvételi követelményeknek.

...de jókat platoonoztunk  wot_glass

royalvodka17

• Vendég
Re:jelentkezés klánotokba
« Válasz #2 Dátum: Január 02, 2015, 09:34:09 pm »
Leköteleztetek :) Nekem volt megtiszteltetés :)